Shade

Agentka.cz Kladno  KONSTRUKTÉR FOREM | MEDICÍNSKÉ PŘÍSTROJE

KONSTRUKTÉR FOREM | MEDICÍNSKÉ PŘÍSTROJE

22.03.2019

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici KONSTRUKTÉR FOREM | MEDICÍNSKÉ PŘÍSTROJE v lokalitě Kladno.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Kladno
GEO: 50.1470184, 14.1032667
Úvazek plný
Plat 35 000 až 50 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi konstruktér nadprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B1 - středně pokročilý
Čeština - B2 - pokročilý

Hledáš zrovna zajímavou příležitost v konstrukci? Chceš využít své dosavadní zkušenosti a mít dosah na několik projektů naraz? Baví tě být v mezinárodním týmu odborníků a podílet se na vývoji špičkové technologie?

Pak máme příležitost přesně pro tebe!

Pro českou pobočku vyvíjející nové produkty v oblasti zdravotnictví hledáme kandidáta na pozici:

Staňte se součástí jejich vývojového týmu!

Co Vás čeká?
- konstrukce nových forem pro vstřikované a vyfukované výrobky
- kvorba výrobní dokumentace - 3D modely a 2D dokumentace
- tvorba simulací procesu vstřikování výrobků z termoplastů
- spolupráce na vzorkování nových forem pro vstřikované a vyfukované výrobky
- oponentura plastových dílů a externích konstrukcí forem
- optimalizace vstřikovacích nástrojů
- podpora spolupracujících oddělení (projekt, kvalita, výroba)
- inovativní používání nových technologií

A co za to dostanete?
- Občasný Home Office
- Bonusy/prémie/13. plat
- Mobilní telefon
- Nadstandardní lékařská péče
- Sleva na firemní výrobky/služby
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Firemní rekreační zařízení
- Vzdělávací kurzy, školení
- Závodní stravování
- Kafetérie
- Firemní školka
- Zdravotní volno/sickday
- Možnost občasné práce z domova
- Firemní akce

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  468833024