Shade

Agentka.cz České Budějovice  Prodejce osobních automobilů

Prodejce osobních automobilů

05.04.2019

Společnost Andy-auta s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Prodejce osobních automobilů v lokalitě České Budějovice.

Zaměstnavatel Andy-auta s.r.o.
Adresa pracoviště Slévárenská 758
370 01 České Budějovice
GEO: 48.9932371, 14.5054836
Úvazek turnusové služby
Plat 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi prodejce podprůměrný
Vzdělání ÚSV

Požadujeme: znalost v oblasti motorových vozidel, znalost prodejních procesů, výborné komunikační a vyjednávací schopnosti a dovednosti, schopnost pracovat pod tlakem, časovou flexibilitu (směnný provoz), chuť pracovat venku, ŘP sk.B - aktivní řidič, výpis z RT
Očekáváme:samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, smysl pro týmovou práci, příjemné vystupování, seriózní jednání
Náplň práce: péče o zákazníka od jeho příchodu na prodejní plochu až po uzavření obchodu, péče o svěřená auta na prodejní ploše, identifikace potřeb zákazníka, absolvování testovacích jízd se zákazníkem
Nabízíme:finanční ohodnocení se skládá: fix + provizní systém - 35 000 Kč, příjemné pracovní prostředí
Pracovní doba: směnný provoz vč. So+Ne
Kontaktujte na uvedený e-mail

již byla obsazena."

ID nabídky:  471276032

Další nabídky práce společnosti Andy-auta s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě České Budějovice »