Agentka.cz Brno  Obchodní zástupce ASIOCARE – služby a servisní činnost

Obchodní zástupce ASIOCARE – služby a servisní činnost

14.04.2019

Společnost ASIO, spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obchodní zástupce ASIOCARE – služby a servisní činnost v lokalitě Brno.

Zaměstnavatel ASIO, spol. s r.o.
Adresa pracoviště Kšírova 552
619 00 Brno
GEO: 49.1742487, 16.6170165
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 30 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obchodní zástupce podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Hledáme vhodného kandidáta na pozici obchodního zástupce v oblasti nabízení servisních služeb souvisejících s čištěním a úpravou vody.

Náplň práce:
- Budování nového obchodního segmentu zaměřeného zejména na péči o stávající zákazníky.
- Rozvíjení obchodních kontaktů v oblasti služeb a servisní činnosti, zejména u stávajících zákazníků.
- Zpracování obchodních nabídek a technických návrhů ve spolupráci s technologem a servisním oddělením.
- Dohled nad realizací získaných zakázek
Požadavky:
- Flexibilita a komunikativní schopnosti.
- Proaktivní přístup v hledání obchodních příležitostí a vytváření obchodních strategií.
- Schopnost hledat a navrhovat inovativní postupy a přístupy.
- Ochota splnit úkol v termínu i za cenu vyššího pracovního úsilí.
- Schopnost samostatně pracovat na zadaném úkolu.
- Schopnost systematicky pracovat na více projektech najednou.
Nabízíme:
- Samostatnou práci s možností využití vlastní iniciativy .
- Vysokou míru samostatnosti v rozhodování.
- Práce v přátelském kolektivu.
- Mzdu vázanou na zisk, základ 30.000 – 40.000 Kč (podle zkušeností) + podíl na zisku.

již byla obsazena."

ID nabídky:  473009664