Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Operátor/ka výroby

29.05.2019

Společnost Pracanti s. r. o. hledá nové zaměstnance na pozici Operátor/ka výroby v lokalitě Valašské Meziříčí.

Zaměstnavatel Pracanti s. r. o.
Adresa pracoviště Palackého 1261
757 01 Valašské Meziříčí
Zobrazit na mapě »
GEO: 49.4641676, 17.965923
Úvazek třísměnný provoz
Plat 18 000 až 21 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace
OPERÁTOR/KA VÝROBY
POŽADUJEME: manuální zručnost, spolehlivost, ochotu pracovat, dochvilnost.
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha výrobního stroje, montáž a odebírání výrobků z pásu,
vizuální kontrola, balení.
NABÍZÍME: dlouhodobou spolupráci, stravenky, zálohový systém, příspěvek na ubytování, příspěvek na dopravu, 25 dnů dovolené.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 733 531 150, 800 400 201 ( bezplatná linka ) v době
od 9.00-17.00 hodin, e-mailem na andrysovavm@pracanti.eu nebo osobně na adrese
Mostní 51/25, Valašské Meziříčí, v pracovní dny od 9.00-17.00 hodin.
ov. 27.5.19

již byla obsazena."

ID nabídky:  475737856

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/475737856

Otevřít nabídku v samostatném okně