Shade

Agentka.cz Ostrava  Soustružník/vrtař

Soustružník/vrtař

06.05.2019

Společnost Ostravské opravny a strojírny, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Soustružník/vrtař v lokalitě Ostrava.

Zaměstnavatel Ostravské opravny a strojírny, s.r.o.
Adresa pracoviště Na Valše 237
702 00 Ostrava
GEO: 49.855611, 18.270309
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 23 000 až 28 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi soustružník podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Pracoviště: Na Valše 237/21, Ostrava - Přívoz
Kontakt: e-mailem

Co budete dělat
Obsluha klasického soustruhu - základní činnosti
Obsluha vrtačky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Vyučení v oboru - soustružník nebo příbuzných oborech
Technické myšlení, znalost výkresové dokumentace

Výhodou bude, pokud budete umět
Praxe v oboru vítána - pro absolventy

Co vám můžeme nabídnout
platové ohodnocení dle praxe a zkušeností,
závodní stravování,
zaměstnání v kmenovém stavu,
práci ve stabilní společnosti,
práce na HPP ve 1 a 2 směnném provozu,
nástup ihned nebo po domluvě
věrnostní příspěvek 10 000 Kč

Zaměstanencké výhody: práce na HPP ve 1 a 2 směnném provozu, věrnostní příspěvek 10 000 Kč, závodní stravování

již byla obsazena."

ID nabídky:  475974400