Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Obsluha kavárny

19.05.2019

Společnost Pracanti s. r. o. hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha kavárny v lokalitě Valašské Meziříčí.

Zaměstnavatel Pracanti s. r. o.
Adresa pracoviště Na Potůčkách 486
757 01 Valašské Meziříčí
Zobrazit na mapě »
GEO: 49.4771077, 17.9779406
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 17 000 až 24 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace
OBSLUHA KAVÁRNY
Požadujeme: praxe v gastro provozu vítána, základní znalost a kladný vztah ke kávě,
pozitivní a kreativní přístup k práci, časová flexibilita a spolehlivost, čistý trestní rejstřík (podmínkou), zdravotní průkaz pro práci s potravinami, min. věk 18 let.
Náplň práce: příprava a prodej kávových a ostatních nápojů, obsluha hostů v kavárně,
péče o přístroje a zařízení kavárny, nepřetržitý provoz (dle dohody).
Nabízíme: práce na HPP nebo dlouhodobá brigáda, spolehlivé a férové jednání, příležitost naučit se něco nového.
První kontakt: telefonicky na bezplatné lince 800 400 201 v době od 9:00-17:00 hod. nebo
e-mailem na andrysovavm@pracanti.eu.

již byla obsazena."

ID nabídky:  478160128

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/478160128

Otevřít nabídku v samostatném okně