Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Operátor/ka výroby

08.06.2019

Společnost Pracanti s. r. o. hledá nové zaměstnance na pozici Operátor/ka výroby v lokalitě Ostrava.

Zaměstnavatel Pracanti s. r. o.
Adresa pracoviště Ostrava
Zobrazit na mapě »
GEO: 49.841272, 18.290248
Úvazek třísměnný provoz
Plat 14 000 až 18 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace
Pracoviště: Ostrava - Hrabová
1. kontakt:
- telefonicky v pracovní dny od 9:00 do 17:00 hod. na č. 733 715 261, 800 400 201
- e-mailem: kneiflovaov@pracanti.eu

Náplň práce:
- práce na výrobní lince nebo úseku lisovny
- obsluha robotických svařovacích zařízení
- práce je vhodná jak pro muže, tak pro ženy
- práce v třísměnném (PO-PÁ/8h) nebo nepřetržitém (12h) provoze

Požadujeme:
- zodpovědný přístup k práci
- manuální zručnost
- spolehlivost

Zaměstnanecké výhody: zaměstnání v prostředí mezinárodní společnosti, přátelský kolektiv, dlouhodobou spolupráci, výkonnosti bonusy/prémie, zálohový systém na týdenní bázi, stravenky v hodnotě 85 Kč.

již byla obsazena."

ID nabídky:  481327104

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/481327104

Otevřít nabídku v samostatném okně