Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Právník/právnička právnička Oblastního inspektorátu práce pro Plzeňský kraj a Karlovarský kraj se sídlem v Plzni

10.07.2019

Společnost Státní úřad inspekce práce hledá nové zaměstnance na pozici Právník/právnička právnička Oblastního inspektorátu práce pro Plzeňský kraj a Karlovarský kraj se sídlem v Plzni v lokalitě Plzeň.

Zaměstnavatel Státní úřad inspekce práce
Adresa pracoviště Schwarzova 2617
301 00 Plzeň
Zobrazit na mapě »
GEO: 49.7357565, 13.3662845
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 21 480 až 32 290 Kč
Nabízený plat je pro profesi právník podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Další informace
Státní úřad inspekce práce
Oblastní inspektorát práce pro Plzeňský kraj a Karlovarský kraj se sídlem v Plzni
vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa
právník/právnička
VŘ 12/2019
Požadavky:
• VŠ vzdělání – absolvent právnické fakulty v magisterském programu, studijní obor právo
• praxe s vedení správních řízení či přestupkového řízení vítána
• dobrá znalost práce s PC
• občanská bezúhonnost
• samostatné analytické myšlení
• schopnost samostatně jednat a rozhodovat
• časová flexibilita a ochota průběžně zvyšovat svou profesní kvalifikaci
• týmový a iniciativní přístup
• řidičský průkaz skupiny „B“
Hlavní náplň činnosti:
• vedení správních řízení podle zákona č. 500/2004 Sb.
• vedení přestupkového řízení dle zákona č. 250/2016 Sb.
• rozhodování o přestupcích v pracovněprávní oblasti, BOZP a o přestupcích na úseku zaměstnanosti
• metodické vedení ostatních oddělení
• zpracovávání stanovisek
• komunikace s veřejným ochráncem práv
• problematika zákon č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů
Nabízíme:
• zajímavou a zodpovědnou práci
• platové podmínky dle zákona č. 234/2014 Sb. (11. plat. třída)
• platové zařazení dle nařízení vlády č. 304/2014 Sb.
• možnost odborného rozvoje a vzdělávání
• systém zaměstnaneckých a sociálních výhod (pět týdnů dovolené, příspěvek zaměstnavatele na stravování, FKSP a 5 dnů tzv. sick days)
Termín nástupu: dle dohody
Pracovní poměr na dobu určitou – zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou s šestiměsíční zkušební lhůtou. Pracovní smlouva bude uzavřena v souladu s ust. § 178 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě. Zaměstnanec bude pracovat na služebním místě a v rámci sjednaného druhu práce bude konat činnosti podle zákona o státní službě.
Místo výkonu práce: Oblastní inspektorát práce pro Plzeňský kraj a Karlovarský kraj, Schwarzova 27, Plzeň.
Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem doručte nejpozději do 2. 8. 2019 (včetně) na adresu nebo e-mail:
Oblastní inspektorát práce pro Plzeňský kraj a Karlovarský kraj

Vybraní zájemci budou pozváni k užšímu výběrovému řízení na oblastním inspektorátu práce.
Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.

již byla obsazena."

ID nabídky:  485423872

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/485423872

Otevřít nabídku v samostatném okně