Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Pomocné práce

31.07.2019

Společnost MALINA - VRŠE s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Pomocné práce v lokalitě Zachrašťany.

Zaměstnavatel MALINA - VRŠE s.r.o.
Adresa pracoviště  123
504 01 Zachrašťany
Zobrazit na mapě »
GEO: 50.2111969, 15.4856405
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 13 350 Kč
Nabízený plat je pro profesi pomocné práce podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace
POMOCNÉ PRÁCE
- Místo výkonu práce. Zachrašťany č.p. 123, 504 01 Nový Bydžov
- PP na dobu určitou (10.10.2019 - 5.1.2020)
- Náplň práce: natírání, broušení a další výpomoc v údržbě firmy
- Požadujeme: základní vzdělání, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, ochotu učit se novému, aktivní a pozitivní přístup, ŘP sk. B není podmínkou, ale výhodou
- Nabízíme: zvláštní peněžité odměny, pracovní oděvy, kompletní zaučení, práci v příjemném kolektivu a prosperující firmě
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně, kontaktní osoba: Šmidrkal Pavel, tel.: 731 757 450, e-mail: pavel.smidrkal@malina-vrse.info

již byla obsazena."

ID nabídky:  488780544

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/488780544

Otevřít nabídku v samostatném okně