Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Hr recruiter

05.09.2019

Společnost G & P Quality Management s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Hr recruiter v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel G & P Quality Management s.r.o.
Adresa pracoviště Švermova 268
460 10 Liberec
Zobrazit na mapě »
GEO: 50.759524, 15.027326
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

G&P Quality Management s.r.o. je projektová firma zastřešující činnosti spojené s řízením kvality v automobilovém průmyslu. Našimi hlavními zákazníky jsou Jaguar Land Rover, Škoda Auto, Ope, ZF TRW, Faureacia atd.
Náplň práce:
- péče a zodpovědnost za náborový proces
- realizace pohovorů
- správa sociálních sítí a denní komunikace s kandidáty
- řešení dotazů našich budoucích a současných zaměstnanců
- chystání nástupních dokumentů, prodlužování a ukončení pracovních poměrů se zaměstnanci
- správa lékařských prohlídek zaměstnanců
Požadujeme:
- samostatnost, chuť učit se novým věcem
- zodpovědnost, pečlivost a příjemné vystupování
- znalost AJ
- řidičský průkaz skupiny B nutný
- pokročilá znalost práce na PC – MS Office (Excel, Word..)
- praxe na administrativní pozici – výhodou
- praxe v personalistice či s nábory výhodou
Nabízíme:
- firemní auto
- stabilní práci v dynamicky prosperující společnosti
- velmi zajímavý kariérní růst
- 100 Kč stravenka/směna
- příspěvek na penzijní pojištění (po 3 letech u firmy)
- 5 týdnů dovolené po 5 letech u firmy
- příplatky: svátek 100%
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky od 10:00 do 16:00 hod.

již byla obsazena."

ID nabídky:  493466880

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/493466880

Otevřít nabídku v samostatném okně