Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Pomocné práce v živočišné výrobě

06.09.2019

Společnost ZS Kratonohy, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Pomocné práce v živočišné výrobě v lokalitě Kratonohy.

Zaměstnavatel ZS Kratonohy, a.s.
Adresa pracoviště  111
503 24 Kratonohy
Zobrazit na mapě »
GEO: 50.1682235, 15.6058255
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 19 000 až 23 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi pomocné práce podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Další informace
CZ-ISCO: 92120 Pomocní pracovníci v živočišné výrobě
POMOCNÉ PRÁCE V ŽIVOČIŠNÉ VÝROBĚ
- Místo výkonu práce: Kravín Boharyně, 503 23 Boharyně
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody
- Náplň práce: ošetřovatel skotu, pomocné práce v živočišné výrobě
- Požadujeme: řidičský průkaz sk. T
- Nabízíme: obědy, penzijní připojištění
- V případě zájmu kontaktujte: Kašpar Josef tel. 604 989 238, email zookratonohy@seznam.cz, nebo se stavte osobně po telefonické domluvě na adrese kravína ve všední dny od 7 do 15:30

již byla obsazena."

ID nabídky:  493694976

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/493694976

Otevřít nabídku v samostatném okně