Shade

Agentka.cz Brno  Sales manager/ka Brno

Sales manager/ka Brno

13.09.2019

Společnost AMAX, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Sales manager/ka Brno v lokalitě Brno.

Zaměstnavatel AMAX, s.r.o.
Adresa pracoviště Orlí 469
602 00 Brno
GEO: 49.193657, 16.611465
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 24 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manager podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Náplň práce:komunikace se zákazníky, řešení reklamací a kontrola realizace projektu,samostatné vedení obchodních případů až do uzavření smlouvy,administrativa spojená s obchodními případy.
Požadujeme:velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti,min. SŠ vzdělání,odpovědnost a schopnost pracovat samostatně,orientace na zákazníka.
Nabízíme:fixní minimální mzdu 24 000,-Kč/měsíc, možnost profesního růstu,po zapracování mobilní telefon i na soukromé účely,žádné přesčasy,volné víkendy i svátky,benefity–stravenky,sick days,příspěvek na dopravu,multisport karta,penzijní připojištění,pobyt na Pálavě nebo v Bulharsku, poloha přímo v centru Brna se snadnou dostupností z vlakového i autobusového nádraží.
V případě zájmu o pozici nám, prosím, zašlete svůj životopis a my Vás budeme kontaktovat.
Personální oddělení.Email:personalni@amaxsro.cz. Tel.:544 529 940,AMAX, s.r.o.,Orlí 17,Brno 602 00, www.facebook.com/amaxsro, www.amaxsro.cz
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat, uvedených v zaslaném CV pro AMAX, s.r.o., IČO 26312549, dává žadatel o zaměstnání souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi.Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzuje, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

již byla obsazena."

ID nabídky:  495060992