Shade

Agentka.cz Zlín  Sociální pracovníci nebo Speciální pedagog

Sociální pracovníci nebo Speciální pedagog

27.10.2019

Společnost Za sklem o.s. hledá nové zaměstnance na pozici Sociální pracovníci nebo Speciální pedagog v lokalitě Zlín.

Zaměstnavatel Za sklem o.s.
Adresa pracoviště Sedmdesátá 7055
760 01 Zlín
GEO: 49.2238239, 17.6522917
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 27 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi sociální pracovníci podprůměrný
Vzdělání Bakalářské

Další informace

Náplň práce: vedoucí pobytových sociálních služeb
Požadavky: ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru soc. práce, dobré komunikační a organizační schopnosti, smysl pro odpovědnost, samostatnost a pečlivost. Zkušenost s pobytovými službami nutná.
Výhody: možnosti dalšího vzdělávání, 25 dní řádné dovolené

již byla obsazena."

ID nabídky:  499044864