Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Recruiter/ka

01.11.2019

Společnost Manuvia FairJob s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Recruiter/ka v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel Manuvia FairJob s.r.o.
Adresa pracoviště Zámečnická 562
460 01 Liberec
Zobrazit na mapě »
GEO: 50.7673676, 15.0585223
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 27 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Společnost Manuvia, největší agentura práce v ČR hledá do svého týmu nového kolegu či novou kolegyni na pozici personalisty.
Svou práci si nedovedeš představit bez kontaktu s lidmi? Komunikovat se zájemci o práci tě baví, ale nelekneš se ani nutnosti kandidáty aktivně hledat a oslovovat?
Pokud v náboru nejsi zrovna zelenáč, umíš se zaměřit na výsledek a pracovat v týmu, pak možná hledáme právě Tebe!
Pracovní náplň:
- Komunikovat s manažery a interními odděleními.
- Inzerovat volné pracovní pozice na různých portálech, sociálních sítích a dalších místech.
- Před vybírat získaná CV dle požadavků na jednotlivé pozice.
- Denně komunikovat se zájemci o práci na jednotlivé pozice a aktivně vyhledávat a oslovovat vhodné kandidáty z různých databází.
- Organizovat výběrová řízení včetně vedení osobních pohovorů.
- Tvým cílem (a naším) je přitom naplnit personální potřeby bussinessu.
Co budeš potřebovat k úspěchu?
Týmového ducha a zdravou asertivitu.
- Schopnost domluvit se s každým.
Proaktivní přístup, pečlivost a chuť se pořád zlepšovat.
- Organizační schopnosti (nikdo jiný ti kalendář a termíny hlídat nebude).
- Angličtina nebo PL na komunikativní úrovni výhodou, ŘP nutný
Pracovní doba: 7:00-15:30
Pracovní dny: Po-Pá
Zaměstnanecké výhody:
Sportovní, kulturní a společenské akce
Služební mobil a notebook
Hlásit se emailem

již byla obsazena."

ID nabídky:  500662784

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/500662784

Otevřít nabídku v samostatném okně