Shade

Agentka.cz Hradec Králové  Montážník / montážníce elektro

Montážník / montážníce elektro

09.11.2019

Společnost Strojírna Kukleny spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Montážník / montážníce elektro v lokalitě Hradec Králové.

Zaměstnavatel Strojírna Kukleny spol. s r.o.
Adresa pracoviště Kalendova 670
500 04 Hradec Králové
GEO: 50.206302, 15.8031396
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 23 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi montážník podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

MONTÁŽNÍK / MONTÁŽNÍCE ELEKTRO
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: vyhlášku § 50 (lze doplnit)
- Náplň práce: zapojování a oživování automatických vratových systémů
- V případě zájmu volejte v pracovní dny od 6:00 do 14:30 hodin na tel.: 495 535 089, kontaktní osoba: Ing. Novák Rudolf

již byla obsazena."

ID nabídky:  501718016

Další nabídky práce společnosti Strojírna Kukleny spol. s r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Hradec Králové »