Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Mzdová účetní

11.02.2020

Společnost PowerJob s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Mzdová účetní v lokalitě Pardubice.

Zaměstnavatel PowerJob s.r.o.
Adresa pracoviště 17. listopadu 237
530 02 Pardubice
Zobrazit na mapě »
GEO: 50.035894, 15.769608
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi účetní podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Požadujeme Ekonomika - mzdové účetnictví

Hledáte stabilní zaměstnání? Kontaktujte nás. Práce je vhodná pro absolventy.
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
Samostatné komplexní zpracování mzdového účetnictví několika firem.

POŽADUJEME:
- praktická zkušenost s vedením mezd

NABÍZÍME:
- pracovní doba: 07:00 - 15:30 hod
- nástup možný ihned na hlavní pracovní poměr

Hrubá měsíční mzda: 25.000,- Kč
Pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou s možností prodloužení.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: 17.listopadu 237, PARDUBICE

PROSÍME UCHAZEČE, ABY NECHODILI NA DANÉ PRACOVIŠTĚ, ALE ABY NÁS KONTAKTOVALI NA EMAILOVÉ ADRESE: m.krejskova@power-job.cz NEBO NA TELEFONNÍM ČÍSLE: +420 733 188 699.

již byla obsazena."

ID nabídky:  511909376

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/511909376

Otevřít nabídku v samostatném okně