Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

STROJVEDOUCÍ - práce po celé ČR!

13.07.2021

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici STROJVEDOUCÍ - práce po celé ČR! v lokalitě Praha.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Praha
Zobrazit na mapě »
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek plný
Plat 25 200 až 40 320 Kč
Nabízený plat je pro profesi strojvedoucí podprůměrný
Vzdělání Střední s maturitou
Požadujeme Čeština - C2 - expert

Láká Vás práce na železnici? Máte licenci strojvedoucího nebo alespoň vlakvedoucího? Ať už jste zkušený a nebo nováček, ozvěte se nám a začněte pracovat s vlaky!

Náplň práce:
Řízení a obsluha hnacích drážních vozidel – lokomotiv řady 740 a 721.
Komunikace a koordinace práce s ostatními zaměstnanci v železničním provozu.
Práce s informačními systémy pro zaznamenávání průběhu jízdy a dalších technických parametrů.

Lokalita: celá ČR
Mzda: až 240 Kč/hod. dle Vaší praxe

Nabízíme absolvování kurzů a školení (i opakovaných), na jejíž základě získáte a nebo si udržíte odbornou způsobilost strojvedoucího.

Benefity:
- zázemí stabilní společnosti, smlouva na dobu neurčitou
- dorovnání nemocenské do výše základní mzdy po dobu 3 měsíců (po roce u společnosti)
- 25 dní dovolené
- MultiSport karta
- mimořádné odměny a bonusy
- služební mobilní telefon
- benefitní program mobilních služeb pro rodinné příslušníky
- příspěvek na penzijní připojištění po roce u společnosti
- služební tablet/notebook s internetovým připojením
- zvýhodněný nákup nového automobilu
- nadstandardní příplatek za práci o sobotách a nedělích
- bonus za přivedení nového zaměstnance
- kompletní a pravidelné vybavování služebními pomůckami (oděv, obuv, vysílačka, …)
- měsíční proplácení cestovních náhrad a stravného
- ubytování při práci mimo domov hrazené společností

již byla obsazena."

ID nabídky:  535240192

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/535240192

Otevřít nabídku v samostatném okně