Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

VLAKVEDOUCÍ - i bez zkušeností - práce po celé ČR!

13.07.2021

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici VLAKVEDOUCÍ - i bez zkušeností - práce po celé ČR! v lokalitě Praha.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Praha
Zobrazit na mapě »
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek plný
Plat 25 200 až 35 280 Kč
Nabízený plat je pro profesi vlakvedoucí podprůměrný
Vzdělání Střední s maturitou
Požadujeme Čeština - C2 - expert

Láká Vás práce na železnici? Máte licenci vlakvedoucího a nebo velikou motivaci pro práci v tomto oboru? Ať jste zkušený a nebo nováček, ozvěte se nám a začněte pracovat s vlaky!

Náplň práce:
Rozřazování strojů a drážních vozidel, sestavování, svěšování a rozvěšování, posunování a zajišťování vlaků proti ujetí.
Komunikace s pracovníky řízení železničním provozu.

Lokalita: celá ČR
Mzda: až 210 Kč/hod. dle Vaší praxe

Nabízíme absolvování kurzů a školení (i opakovaných), na jejíž základě získáte nebo udržíte odbornou způsobilost vlakvedoucího, možnost kariérního postupu na strojvedoucího.
Zároveň je také možnost složení zkoušek pro výkon práce vlakvedoucího (pokud nejste ještě vlakvedoucí).

Benefity:
- zázemí stabilní společnosti, smlouva na dobu neurčitou
- dorovnání nemocenské do výše základní mzdy po dobu 3 měsíců (po roce u společnosti)
- 25 dní dovolené
- MultiSport karta
- mimořádné odměny a bonusy
- služební mobilní telefon
- benefitní program mobilních služeb pro rodinné příslušníky
- příspěvek na penzijní připojištění po roce u společnosti
- služební tablet/notebook s internetovým připojením
- zvýhodněný nákup nového automobilu
- nadstandardní příplatek za práci o sobotách a nedělích
- bonus za přivedení nového zaměstnance
- kompletní a pravidelné vybavování služebními pomůckami (oděv, obuv, vysílačka, …)
- měsíční proplácení cestovních náhrad a stravného
- ubytování při práci mimo domov hrazené společností

již byla obsazena."

ID nabídky:  535240448

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/535240448

Otevřít nabídku v samostatném okně