Shade

Agentka.cz Ostrava  JAVA DEVELOPER, OSTRAVA

JAVA DEVELOPER, OSTRAVA

27.04.2022

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici JAVA DEVELOPER, OSTRAVA v lokalitě Ostrava.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Ostrava
GEO: 49.8412715, 18.2902483
Úvazek plný
Plat 60 000 až 100 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi developer nadprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Němčina - A2 - mírně pokročilý
Angličtina - B1 - středně pokročilý

Chceš vyvíjet v Javě pro úspěšnou mezinárodní společnost? Pokud se domluvíš německy a anglicky, neváhej a dej nám o sobě vědět.

Náplň práce:

* vývoj v jazyce JAVA v agilním softwarovém prostředí
* podílení se na celém vývojovém procesu (analýza, návrh, implementace, test, údržba)
* spolupráce s ostatními členy týmu
* komunikace se zákazníky
* týmové meetingy, telekonference, občasné cesty do zahraničí

* 25 dni dovolené
* práce z domu (HOME OFFICE)
* flexibilní pracovní doba
* stravenky i v případě cesty do zahraničí
* mobilní telefon + zvýhodněný tarif
* notebook i pro soukromé účely
* kurzy cizích jazyků na pracovišti (AJ+NJ)
* sleva na cestování vlakem
* penzijní připojištění
* firemní akce
* roční nepeněžní bonus (poukazy)

již byla obsazena."

ID nabídky:  539856128