Agentka.cz Praha  Vedoucí najíždění energetických zdrojů - pracoviště na elektrárně v prunéřově

Vedoucí najíždění energetických zdrojů - pracoviště na elektrárně v prunéřově

27.11.2009

Společnost ŠKODA PRAHA Invest s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Vedoucí najíždění energetických zdrojů - pracoviště na elektrárně v prunéřově v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel ŠKODA PRAHA Invest s.r.o.
Adresa pracoviště Duhová 1444
140 00 Praha
GEO: 50.049273, 14.451801
Úvazek plný, neurčeno
Plat 30 000 až 45 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi vedoucí podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Další informace

Pracoviště na elektrárně v Prunéřově (příp. v Počeradech) .

NÁPLŇ PRÁCE:
technický dohled a kontrola při uvádění obnovených energetických zdrojů do provozu (elektrárna Prunéřov, Počerady)
koordinace činností souvisejících se spouštěním technologických celků
zajištění zkoušek a garančního měření
zabezpečení a připomínkování provozní dokumentace a dodavatelských smluv
vedení týmu najížděčů

PROFIL UCHAZEČE:
SŠ/VŠ strojní
praxe v energetice a znalost technologií podmínkou (ideálně jako vedoucí bloku elektrárny, min. 110 MW)
zkušenosti s najížděním energetických provozů velkou výhodou
samostatnost a přizpůsobivost měnící se situaci
schopnost nést velkou odpovědnost
ochota pracovat dočasně i ve směnném režimu
znalost AJ na mírně pokročilé úrovni

NAŠE NABÍDKA:
zázemí přední společnosti působící v perspektivním energetickém oboru
zaměstnanecké výhody: mobilní telefon, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování ad.
sociální program: pružná pracovní doba 37,5 hod. týdně, nadstandardní lékařská péče, penzijní připojištění ad.
možnost profesního růstu a dalšího odborného vzdělávání
pracoviště na elektrárně v Prunéřově (příp. v Počeradech)
nástup v 1. čtvrtletí 2010

Kontakt:
ŠKODA PRAHA Invest s.r.o.
Ivan Dvořák,
Duhová 1444/2
140 74 Praha
Česká republika

Tel: +420 211 043 601

již byla obsazena."

ID nabídky:  54002176