Shade

Agentka.cz Pardubice  MARKETING MANAGER l PARDUBICE

MARKETING MANAGER l PARDUBICE

22.12.2021

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici MARKETING MANAGER l PARDUBICE v lokalitě Pardubice.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Pardubice
GEO: 50.037848, 15.7808343
Úvazek plný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Španělština - C2 - expert

Další informace

HLEDÁ SE MARKETING MANAGER!

Jsi odborník v oblasti marketingu a hledáš novou pracovní výzvu?

V tom případě čti dál!

Náplň práce:
- efektivní zajištění běžících marketingových aktivit
- reporting na týdenní bázi výsledky vynaložených prostředků na marketing
- analýzy a hodnocení zavedení optimálních komunikačních kanálů (online, webináře, notifikace, PPC)
- navyšování povědomí o společnosti a jejích produktech na různých platformách sociálních sítí

- flexibilní pracovní doba
. možnost home office
- program cafeterie

již byla obsazena."

ID nabídky:  540200448