Shade

Agentka.cz Ostrava  Pomocný pracovník v textilní výrobě

Pomocný pracovník v textilní výrobě

Společnost Uneco people s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Pomocný pracovník v textilní výrobě v lokalitě Ostrava.

Zaměstnavatel Uneco people s.r.o.
Adresa pracoviště 1. máje 670
703 00 Ostrava
GEO: 49.8066916, 18.2506627
Úvazek zkrácený, dvousměnný provoz
Plat 12 500 Kč
Nabízený plat je pro profesi pomocný pracovník podprůměrný
Vzdělání Základní

Hledáme manuálně zručné zaměstnance do malého kolektivu dílny v Ostravě - Vítkovicích.

Vhodné i pro OZP

Náplň práce: manuální práce, šití a kompletace textilních výrobků, reklamních předmětů, tašek, ochranných pracovních pomůcek atd.

Požadujeme:
- manuální zručnost a pečlivost
- spolehlivost
- flexibilita

Nabízíme:
- práci na HPP
- směny ranní/odpolední pondělí až pátek, víkendy volné
- zkrácený úvazek 6h-8h/denně dle domluvy
- práce vhodná i pro OZP
- mzda od 12 500,- Kč/ měsíčně + prémie za 6 hodinový úvazek

- možnost plného úvazku a vyššího platu

Pokud jste šikovní a manuálně zruční, šijete si doma na šicím stroji a nebojíte se nových výzev, pak není třeba vyučení, vše Vás rádi naučíme.

již byla obsazena."

ID nabídky:  540292608