Shade

Agentka.cz Ostrava  FRONTEND DEVELOPER, OSTRAVA

FRONTEND DEVELOPER, OSTRAVA

27.04.2022

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici FRONTEND DEVELOPER, OSTRAVA v lokalitě Ostrava.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Ostrava
GEO: 49.8412715, 18.2902483
Úvazek plný
Plat 50 000 až 80 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi developer průměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B1 - středně pokročilý

Rád bys své zkušenosti zúročil ve společnosti, ale práce v korporátu není nic pro Tebe? Společnost zaměřená na západoevropský trh s nespočetem benefitů, zajímavými projekty a neformálním prostředím čeká na Tvůj životopis!

Pokud máš zkušenost s působením na obdobné pozici a domluvíš se anglicky, neváhej a ozvi se!

Náplň práce:

* vývoj vlastního nástroje pro integraci dat
* implementaci integračních systémů v celé Evropě
* práce na zajímavých projektech
* komunikace s členy týmu

* 30 dnů dovolené
* Home office (po zaučení možné pracovat pouze z domova)
* Flexibilní pracovní doba
* Příspěvek na stravování
* Jazykové kurzy v pracovní době
* Možnost práce na projektech v zahraničí
* Moderní zázemí, nové prostory
* Práce v menším týmu

již byla obsazena."

ID nabídky:  541531648