Shade

Agentka.cz Ostrava  APPLICATION SPECIALIST v IT

APPLICATION SPECIALIST v IT

27.07.2022

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici APPLICATION SPECIALIST v IT v lokalitě Ostrava.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Ostrava
GEO: 49.8412715, 18.2902483
Úvazek plný
Plat 50 000 až 70 000 Kč
Nabízený plat je nadprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B2 - pokročilý

Máš zkušenosti na pozici APLICATION SPECIALIST v IT? Je Ti bližší menší společnost než korporát, ale přesto chceš využívat komunikativní angličtinu a pracovat na zajímavých projektech? Dej nám o sobě vědět.

Náplň práce:

- zodpovědnost za instalaci, provoz a rozvoj svěřených systémů a aplikací
- řešení systémových a aplikačních problémů
- testování aplikací
- komunikace s dalšími členy týmu a zákazníky
- aktualizace a tvorba dokumentace

- 5 týdnů dovolené
- kvartální finanční odměny
- příspěvek na penzijní připojištění
- možnost HO

již byla obsazena."

ID nabídky:  542103040