Agentka.cz Praha  ASISTENT/KA V ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI, 15h/t, 140 Kč/h.

ASISTENT/KA V ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI, 15h/t, 140 Kč/h.

27.04.2022

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici ASISTENT/KA V ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI, 15h/t, 140 Kč/h. v lokalitě Praha.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek
Plat 23 520 až 25 200 Kč
Nabízený plat je pro profesi asistent podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B2 - pokročilý
Čeština - C2 - expert

Chcete získat administrativní zkušenosti z firemního prostředí?
Ovládáte MS Office a angličtinu na pokročilé úrovni?
Můžete pracovat alespoň 15h/týdně v čase 16:00-21:00?

V současné době obsazujeme pozici ASISTENT/KA V ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI part-time a budeme se těšit na Vše CV!

Pracovní náplň je především:
- administrativní podpora týmu právníků
- příprava a úprava dokumentů v MS Office
- kopírování/skenování dokumentů
- ad hoc administrativní úkoly

Plat: 140 Kč/hod
Nástup: ihned
Pracovní doba: 15 hod./týden v čase 16:00-21:00, 2-3 dny v týdnu
Lokalita: centrum Prahy

* pracoviště v centru Prahy
* zázemí renomované kanceláře
* praxe ve firemnám prostředí

již byla obsazena."

ID nabídky:  543255296