Agentka.cz Praha  Prodavač/prodavačka v chovatelských potřebách Pet Center

Prodavač/prodavačka v chovatelských potřebách Pet Center

01.12.2009

Společnost GIMBORN Česká republika s. r. o. hledá nové zaměstnance na pozici Prodavač/prodavačka v chovatelských potřebách Pet Center v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel GIMBORN Česká republika s. r. o.
Adresa pracoviště Ve žlíbku 1849
193 00 Praha
GEO: 50.107068, 14.624566
Úvazek plný, neurčeno
Plat 14 000 až 15 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi prodavačka podprůměrný
Vzdělání Nižší střední

Společnost GIMBORN Česká republika s.r.o. zabývající se nejen samotným prodejem, ale i rozvojem a popularizací chovatelství ve více než 70-ti prodejnách PET CENTER po celé České republice, hledá do svého týmu nové schopné kolegy.

prodavač/prodavačka v chovatelských potřebách Pet Center
- PetCenter

Název pozice:

Popis: POPIS POZICE:

Aktivní oslovování zákazníků a prodej sortimentu chovatelských potřeb Odborné poradenství zákazníkům Práce na prodejně, zejména pak udržování čistoty a doplňování zboží Péče o zvířata na prodejně Čištění zvířecích ubykací Práce na pokladně
POŽADUJEME:

zájem o chovatelství vystupování na úrovni a spolehlivost ochotu pracovat dle rozpisu směn a to včetně víkendů nasazení a chuť do práce ochotu vypomoci na jiných prodejnách chuť prohlubovat své znalosti aktivní a přátelský přístup k obsluze zákazníků
NAB9ZÍME:

práce v dynamicky se rozvíjející společnosti profesního a platového růstu zaměstnaneckých výhod zvyšování znalostí v oboru formou odborných interních školení získat osvědčení pro péči o zvířata v zooprodejnách a zájmových chovech prostřednictvím rekvalifikačního kurzu
Informace o pozici:
Místo pracoviště: Liberec
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt:
Zaměstnavatel: PetCenter
Kontaktní osoba: Hana Šimanová
Adresa: Praha, Česká republika
Telefon: 255 734 501

již byla obsazena."

ID nabídky:  54488320