Shade

Agentka.cz Praha 5  Marketing a promotion, asistentka

Marketing a promotion, asistentka

Společnost ADIEL. s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Marketing a promotion, asistentka v lokalitě Praha 5.

Zaměstnavatel ADIEL. s.r.o.
Adresa pracoviště Ostrovského 253
15000 Praha 5
GEO: 50.068628, 14.4027664
Úvazek plný, pružná pracovní doba
Plat 30 000 až 36 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi asistentka průměrný
Vzdělání Střední s maturitou
Požadujeme Angličtina - Pasivní
organizační a komunikační dovednosti

Obchodní společnost z Prahy 5 zabývající se dovozem, vývozem velkoobchodem, maloobchodem a on-line prodejem kosmetiky a produktů pro ženy hledá manažerku pro internetový marketing a prodej přes zavedené e-shopy.
Náplň práce
Intenetový marketing ( SEO, sociální sítě, PPC )
Správa e-shopů a práce s admninistrací ( Wordpress )
Příprava a realizace reklamy a promo akcí
Reportování jednateli

Požadavky:
Znalost práce s PC, internetem, sociální sítě
Znalost problematiky e-shopu,
Zájem o kosmetiku výhodou
Flexibilita, zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme:
Perspektivní pozice s možností růstu
Pružná pracovní doba
Práce na HPP
Pracoviště přímo u metra B, Praha 5

V případě zájmu zašlete kompletní životopis s fotografií.

již byla obsazena."

ID nabídky:  67250176