Agentka.cz Kralupy nad Vltavou  Administrativní pracovník (41159)

Administrativní pracovník (41159)

19.04.2010

Společnost Město Kralupy nad Vltavou hledá nové zaměstnance na pozici Administrativní pracovník (41159) v lokalitě Kralupy nad Vltavou.

Zaměstnavatel Město Kralupy nad Vltavou
Adresa pracoviště U Cukrovaru 1087
278 01 Kralupy nad Vltavou
GEO: 50.241911, 14.308196
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 13 110 až 19 750 Kč
Nabízený plat je pro profesi administrativní pracovník podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Město Kralupy nad Vltavou na základě zákona č. 312/2002 Sb. o úřednících územních samosprávných celků, ve znění pozdějších předpisů, vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce: referent odboru výstavby a územního plánování MěÚ Kralupy nad Vltavou - administrativní a správní pracovník
Pracovní náplň:
- zajišťování dílčích odborných agend na úsesku stavebního řádu
- příprava podkladů pro správní řízení
- vedení evidence všech podání správních řízení
- vedení evidence vyměřených správních poplatků a vedení pokladny
- zajišťování statistických údajů
Požadavky:
- vzdělání: úplné SŠ
- orientace ve stavebním zákoně výhodou
- výkon správních činností ve veřejné správě vítán
- splnění požadavků dle ust. § 4 zákona č. 312/2002 Sb. (bezúhonnost)
- aktivní a samostatný přístup k práci
- uživatelská znalost práce na PC
- řidičské oprávnění skupiny "B" vítáno
nástup: ihned, popř. dle dohody
Platové zařazení: platová třída: 8, dle nařízení vlády ČR č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů a zákona č. 262/2006 Sb. (zákoník práce)
lhůta pro podání přihlášek do: 3. 5. 2010
místo a způsob podání přihlášek:
- osobně do podatelny MěÚ
- písemně na adresu: MěÚ Kralupy nad Vltavou, U Cukrovaru 1087, 278 01 Kralupy nad Vltavou
Přihlášky adresujte k rukám personalisty Terezy Pulcové a uzavřenou obálku označte "Výběrové řízení na referenta odboru výstavby a územního plánování MěÚ Kralupy nad Vltavou - administrativní a správní pracovník - NEOTVÍRAT."
V pravém horním rohu obálky uveďte jméno a adresu odesilatele i v případě, že přihlášku podáváte přímo na podatelnu!
Přihlášku NELZE zasílat prostřednictvím elektronické pošty
Přihláška musí obsahovat:
1) jméno, příjmení a titul uchazeče
2) datum a místo narození
3) státní příslušnost
4) místo trvalého pobytu
5) číslo občanského průkazu
6) datum a podpis
K přihlášce se připojí tyto písemnosti a doklady:
1) motivační dopis
2) profesní životopis obsahující údaje o dosavadních zaměstnáních (časový sled a druh vykonávané práce)
3) výpis z evidence Rejstříku trestů - ne starší 3 měsíců (originál nebo ověřenou kopii)
4) ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Pro urychlení komunikace doporučujeme uchazečům uvést v přihlášce telefonický kontakt. V případě dotazů kontaktujte personalistu Terezu Pulcovou na tel. 315 739 890, mobil: 777 798 222 nebo e-mailu: tereza.pulcova@mestokralupy.cz
Po uplynutí lhůty pro podání přihlášek, tj. 3. 5. 2010, výběrová komise posoudí, zda uchazeči splňují stanovené podmínky a pozve je k pohovoru. Následně tajemník MěÚ v návaznosti na doporučení výběrové komise rozhodne o výběru uchazeče. Všichni uchazeči budou písemně informováni o výsledku výběrového řízení.
MěÚ Kralupy nad Vltavou si vyhrazuje právo neuzavřít pracovní poměr s žádným z uchazečů nebo výběrové řízení zrušit.

již byla obsazena."

ID nabídky:  68579584