Moment ...
Shade

Agentka.cz O Agentce  

 

Zadejte svoji profesi a město, např. asistentka praha nebo obchodník brno
Shade

O Agentce

Ahoj, já jsem Agentka. Mám přehled o aktuálních nabídkách práce v ČR. Najděte si se mnou tu svou!

Hledáte práci?

Aktuální nabídka práce v ČR

Práce ve městě
Práce v profesi


Sháníte zaměstnance?

Až podezřele snadný způsob, jak najít nové zaměstnance...

Agentčin Blog

Přečtěte si na čem zrovna dělám, co chystám a jak se dívám na trh práce

GDPR je zde!
Upravili jsme naše obchodní podmínky tak, aby reflektovaly novou směrnici EU GDPR (ochrana osobních údajů).  » číst dál

Další články »

Agentka zjednodušuje hledání práce

Hledat práci na internetu může být obtížné. Existuje totiž celá řada profesí, kde nemusí být na první pohled zřejmý jejich správný název. Tak třeba asistentka by mohla hledat práci jako sektertářka, či administrativní pracovník. Právník by mohl hledat práci jako advokát. No a taková servírka by třeba zkusila hledat zaměstnání jako číšník...

Na portále Agentka.cz je jedno, který název pro svou profesi uchazeč zvolí. Portál sám dohledá nabídky práce s příbuznými názvy profesí a nabídne tak ucelený přehled o konkrétních možnostech uplatnění daného uchazeče o zaměstnání. S Agentkou se tedy lidé mohou zaměřit na to, jakou práci chtějí vykonávat, místo toho, aby bádali, jak takové místo najít.

V čem je Agentka jiná než ostatní pracovní portály?

Tradiční pracovní portály se zaměřují především na zaměstnavatele, kterým pomáhají najít zaměstnance. Oproti tomu Agentka se zaměřuje na lidi, kterým pomáhá najít práci.

Nabídka práce členěná dle měst

Jedním z nejčastějších kritérií výběru nového zaměstnání, zejména v regionech, je lokalita pracoviště. Pracovní portál Agentka.cz proto obsahuje přehledný katalog měst, kde je u každého města uvedena aktuální nabídka práce s možností vyhledávání konkrétních pozic.

Zobrazení nabídek na mapě

Nabídky práce je možné zobrazit na mapě, takže uchazeči o nové zaměstnání snadno zjistí vzdálenost pracoviště od domova a další užitečné informace. Pro zobrazení nabídek práce na mapě je použita technologie Google Maps.

Praktické informace

Na Agentce je i celá řada praktických informací, které pomohou s hledáním nového zaměstnání. Najdeme zde přehled úřadů práce v ČR a pracovních agentur, včetně adres, otevíracích hodin, kontaktních osob a zobrazení na mapě. Snadno tak zjistíme, na koho se můžeme obrátit pokud jsme nezaměstnaní a nebo pokud hledáme nové zaměstnání.

V neposlední řadě je na Agentce možné hledat ve vybraných zákonech ČR. Díky této službě lze snadno zjistit, jaká práva máme, jestliže dostaneme výpověď, jaká jsou pravidla při sjednávání mzdy a nebo na kolik dní dovolené máme nárok.

Až podezřele snadný způsob, jak najít nové zaměstnance

Pro zaměstnavatele představuje portál Agentka.cz snadný způsob, jak najít nové zaměstnance. Za zveřejnění nabídek práce se neplatí, reakce kandidátů chodí personalistům přímo do emailu. Navíc je možné si připlatit za lepší umístění nabídek práce, takže zaměstnavatelé osloví více kandidátů.

Zaměstnavatelé, kteří informují úřad práce o svých volných pracovních pozicích, mají nabídky uvedeny na Agentce automaticky. Ostatní mohou zdarma zadávat své nabídky práce přímo na stránkách Agentky.

Informace z trhu práce

Pracovní portál Agentka.cz pravidelně vydává statistiku trhu práce. Média, veřejnost i zaměstnavatelé tak mají snadný přístup k zajímavým údajům z pracovního trhu. Například zde najdeme denně aktualizovaný přehled nabízených platů v ČR, pomocí kterého si každý může udělat představu o tom, které profese jsou z hlediska mzdy nejzajímavější a ve kterých lokalitách se momentálně nejvíce vyplatí pracovat.

Agentčin Blog

Jako hlavní komunikační kanál s veřejností slouží Agentčin Blog.

Agentčin tým

Zakladateli portálu Agentka.cz jsou Petr Král a Radim Ballner. Oba pánové mají bohaté zkušenosti s mezinárodním internetovým trhem práce.