Moment ...
Shade

Agentka.cz Blog Agentka.cz spouští mobilní verzi! 

 

Zadejte svoji profesi a město, např. asistentka praha nebo obchodník brno
Shade

Hledáte práci?

Aktuální nabídka práce v ČR


Sháníte zaměstnance?

Až podezřele snadný způsob, jak najít nové zaměstnance...


Agentka.cz spouští mobilní verzi!

Agentka - 22.06.2009

Populární vyhledávač práce Agentka.cz spustil mobilní verzi, díky které je nyní hledání práce dostupné opravdu každému.

Stačí ve svém mobilním telefonu navštívit stránku m.agentka.cz a procházet tisíce pracovních nabídek bez ohledu na to, kde se právě nacházíte.

"S hledáním práce prostřednictvím mobilního telefonu je to těžké," uvedl Petr Král, jeden ze zakladatelů portálu Agentka.cz. "Lidé totiž obvykle nemají k dispozici svůj životopis. Ukazuje se ale, že pro celou řadu povolání životopis, alespoň pro prvotní kontakt s potenciálním zaměstnavatelem, vůbec není potřeba. Velmi často totiž stačí, když kandidát zaměstnavateli zatelefonuje a probere "co a jak"  a domluví se na osobní schůzce," dodal Král.

"Vytvořit mobilní verzi tak sofistikované internetové stránky, jakou je Agentka.cz, by za normálních okolností byl nadlidský úkol," uvedl Radim Ballner, další ze zakladatelů portálu Agentka.cz. "V našem případě ale můžeme těžit z mnoha let, které jsme věnovali vývoji platformy, na které Agentku provozujeme. Ta nám umožňuje spouštět nové služby jako na běžícím páse, tedy něco, co je v našem oboru zcela nevídané," dodává Ballner.

Mobilní verze portálu Agentka.cz je tak další z řady služeb, které dennodenně pomáhají neustále narůstajícímu počtu uživatelů nacházet zaměstnání snadněji, rychleji a hlavně pohodlněji, než byli doposud zvyklí na tradičních pracovních portálech.

 

Další články z Agentčina Blogu »