Shade

Agentka.cz Ústí nad Labem  Asistent/ka

Asistent/ka

25.12.2010

Společnost HAKO plus s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Asistent/ka v lokalitě Ústí nad Labem.

Zaměstnavatel HAKO plus s.r.o.
Adresa pracoviště Klíšská 1432
400 01 Ústí nad Labem
GEO: 50.6625371, 14.0317167
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 15 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi asistent podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Vzdělání se zaměřením na Ekonomika a podnikání (6341M)
Administrativa (6342M)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

PODMÍNKOU: dobré pracovní nasazení; ochotu spolupracovat; spolehlivost; časovou flexibilitu; řidičský průkaz sk. B; čistý trestní rejstřík

NÁPLŇ PRÁCE: vedení jednoduchého účetnictví a pokladny; příprava podkladů pro účetnictví; vedení pokladny; objednávání zboží; vyřizování pošty; drobný úklid; personalistika.

Své životopisy zasílejte výhradně písemně na mail kolar@hakoplus.cz - posléze budou vybraní uchazeči kontaktováni.

již byla obsazena."

ID nabídky:  101439232

Další nabídky práce společnosti HAKO plus s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Ústí nad Labem »