Shade

Agentka.cz Horní Počaply  Nákupčí kulatiny

Nákupčí kulatiny

21.07.2011

Společnost DANZER BOHEMIA-DÝHÁRNA s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Nákupčí kulatiny v lokalitě Horní Počaply.

Zaměstnavatel DANZER BOHEMIA-DÝHÁRNA s.r.o.
Adresa pracoviště  1
277 03 Horní Počaply
GEO: 50.422827, 14.393178
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi nákupčí podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Další informace

Nákupčí kulatiny junior
Danzer Bohemia dýhárna hledá nového kolegu na pozici Nákupčí kulatiny junior.
Pozice je situována do našeho závodu nedaleko Mělníka, nicméně do budoucna je třeba počítat s tím, že člověk na této pozici bude trávit většinu času v terénu.
Pozice je vhodná i pro šikovného absolventa VŠ.
Náplň práce:
Nákup kulatiny od dodavatelů ve svěřeném regionu
Zodpovědnost za výběr zboží
Spolupráce s odděleními administrativy kulatiny, přejímky kulatiny a logistikou
Do budoucna účast na výběrových řízeních dodavatelů kulatiny
Požadujeme:
VŠ (případně i SŠ s praxí) se zaměřením na technologie zpracování dřeva nebo lesnictví
AJ na dobré komunikativní úrovni, základy NJ vítány
Znalost práce na PC (SAP výhodou)
Schopnost samostatné a zodpovědné práce
Proaktivní přístup k řešení úkolů, vůle dále se učit a rozvíjet
Ochota cestovat (do budoucna časté služební cesty po sveřeném regionu v rámci Evropy)
Nabízíme:
Zázemí silné mezinárodní společnosti
Příležitost pro šikovného absolventa VŠ, kompletní zaučení
Zajímavou a zodpovědnou práci
Finanční ohodnocení odpovídající vzdělání a zkušenostem
Nástup dle dohody
Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete prosím svůj životopis na emailovou adresu: zuzana_krybusova@danzer.cz, nebo nás kontaktujte telefonicky na č. 315 630726

již byla obsazena."

ID nabídky:  124565504