Shade

Agentka.cz Jablonec nad Nisou  Rozpočtáři specialisté

Rozpočtáři specialisté

23.02.2014

Společnost TERMIL s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Rozpočtáři specialisté v lokalitě Jablonec nad Nisou.

Zaměstnavatel TERMIL s.r.o.
Adresa pracoviště V Nivách 2244
466 01 Jablonec nad Nisou
GEO: 50.7263015, 15.186675
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Další informace

Rozpočtář občanských a průmyslových staveb

Náplň práce:
- zpracování rozpočtů staveb v programu KROS, následné porovnání s reálnou výstavbou
- převedení fakturačních výkazů do měsíčního čistopisů čerpání
- jednání se stavbyvedoucími a subdodavateli
- technická konzultace s projektanty a stavbyvedoucími
- občasné sestavení legislativy pro veřejné zakázky

Požadujeme:
- VŠ vzdělání stavebního zaměření s praxí min. 3 roky v oboru
- SPŠS s praxí min. 5 let na pozici rozpočtáře
- zkušenosti s rozpočtovým programem KROS
- znalost práce s ceníky stavebních prací
- zkušenosti se zpracováním veřejných zakázek výhodou
- řidičský průkaz skupiny B
- bydliště v regionu Jablonec n.N. / Liberec
- odpovědnost, loajalitu, iniciativu, spolehlivost, flexibilitu
- ochotu a schopnost dalšího sebevzdělání a profesního růstu

Nabízíme:
- zaměstnání na plný úvazek ve stabilní a zavedené firmě
- zajímavé finanční ohodnocení s motivačním zvýhodněním
- možnost dalšího osobního odborného růstu
- zapracování

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj profesní životopis na e-mail: jakubu@termil.cz. Po jejich vyhodnocení budou vybraní uchazeči pozváni k osobnímu pohovoru.

již byla obsazena."

ID nabídky:  215144704