Shade

Agentka.cz Vysoké Mýto  Všeobecná sestra bez osvědčení

Všeobecná sestra bez osvědčení

20.03.2014

Společnost KARDIA s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Všeobecná sestra bez osvědčení v lokalitě Vysoké Mýto.

Zaměstnavatel KARDIA s.r.o.
Adresa pracoviště Dobrovského 74
566 01 Vysoké Mýto
GEO: 49.955978, 16.153346
Úvazek zkrácený, jednosměnný provoz
Plat 7 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi sestra podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Další informace

Náplň práce:
- práce v závodní ordinaci (provádění preventivních prohlídek,nutná a neodkladná péče,administrativa, úklid ordinace)
- zkrácený úvazek - pondělí až pátek, 15-18 hodin

Požadujeme:
- střední zdravotnické vzdělání v oboru Všeobecná sestra nebo Zdravotnický asistent podnímkou
- praxe v ambulanci výhodou
- uživatelská znalost práce s PC

V případě zájmu zašlete svůj životopis na adresu jobs@kardia.cz. Těšíme se na vaše reakce.

již byla obsazena."

ID nabídky:  217991168