Shade

Agentka.cz Lanškroun  Operátor skladování

Operátor skladování

17.04.2014

Společnost SOMA spol. s r. o. hledá nové zaměstnance na pozici Operátor skladování v lokalitě Lanškroun.

Zaměstnavatel SOMA spol. s r. o.
Adresa pracoviště B. Smetany 380
563 01 Lanškroun
GEO: 49.9075594, 16.6071054
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 16 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Pracovní náplň: Příjem a výdej materiálu, evidence a zpracování dokladů, zaskladňování a vychystávání materiálu, obsluha VZV. Práce je vzhledem k fyzické náročnosti vhodná spíše pro muže
Požadujeme: Pracovitost, odpovědnost, samostatnost, smysl pro pořádek, časovou flexibilitu, pracovní ambice a loajalitu vůči zaměstnavateli. Praxe ve skladu. Nástup ihned. Zkušenost s VZV výhodou.
Nabízíme: Zajimavou práci, Stabilní a dlouhodobou spolupráci, Možnost karierního růstu a seberealizaci, Moderní pracovní prostředí, Zaměstnanecké benefity.
Kontaktní osoby: Marie Srůtková, Radek Schuppler, e-mail: personalni@soma.cz, schuppler@soma.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  221590784