Agentka.cz Děčín  Obchodní poradce na pobočce České pojišťovny

Obchodní poradce na pobočce České pojišťovny

19.04.2014

Společnost Česká pojišťovna a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Obchodní poradce na pobočce České pojišťovny v lokalitě Děčín.

Zaměstnavatel Česká pojišťovna a.s.
Adresa pracoviště Masarykovo nám. 59
405 02 Děčín
GEO: 50.7802475, 14.2136879
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 14 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obchodní poradce podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC

Další informace

----- D: N -----
Místo výkonu práce: Masarykovo nám. 59/6, Děčín I.
Pracovní náplň: aktivní prodej produktů České pojišťovny na pobočce, obsluha klientů na přepážce, identifikace jejich potřeb a navrhování optimálních řešení, osobní komunikace a zabezpečení servisu klientům.
Požadavky: minimálně SŠ vzdělání s maturitou, vynikající prodejní a komunikační dovednosti, uživatelská znalost práce s PC (MS Office). Výhodou: obchodní zkušenost (není podmínkou).
Nabízíme: rozmanitou práci v zaměstnaneckém poměru pro prestižní, stabilní společnost, komplexní systém zaškolení, vzdělávání a dalšího rozvoje, příležitost budovat svou kariéru, možnost ovlivnit výši svého výdělku, širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, sick days, stravenky a další.
Základní hrubá mzda 14 000 Kč + variabilní složka závislá na výkonu zaměstnance.
Kontaktní osoba: Šárka Codlová, e-mail sarka.codlova@ceskapojistovna.cz
Na tento e-mail zašlete svůj strukturovaný životopis. Do předmětu e-mailu uveďte „Obchodní poradce Děčín“.

již byla obsazena."

ID nabídky:  221910784