Agentka.cz Brno  Truhlář se specializací na kompaktní materiály

Truhlář se specializací na kompaktní materiály

27.06.2014

Společnost CETECHO s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Truhlář se specializací na kompaktní materiály v lokalitě Brno.

Zaměstnavatel CETECHO s.r.o.
Adresa pracoviště Bohunická 238
619 00 Brno
GEO: 49.1628081, 16.5975208
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 15 000 až 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi truhlář podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Společnost s centrálou v Brně zabývající se výrobou kompaktních materiálů (CORIAN, HiMacs) hledá truhláře. Přijďte pracovat do dílny profesionálně vybavené na zpracování umělého kamene. Vyrábíme pracovní a umyvadlové desky, recepční a prodejní pulty, atypické projekty.

Náplň práce:

práce na dílně
zaměřování u zákazníků
samostatné řízení zakázky, kompletace
montáže

Očekáváme:

SOU/SOŠ/SŠ technického směru
vyučení v oboru truhlář
ŘP sk. B – aktivní řidič
manuální zručnost, dobrou fyzickou kondici, orientaci na zákazníka
spolehlivost, pečlivost
samostatnost, aktivní přístup
schopnost týmové práce

Nabízíme:

pracovní zkušenost v zajímavém oboru
platové ohodnocení dle znalostí, zkušeností a výkonu
motivační odměny
nástup IHNED

Posílejte prosím své strukturované životopisy na email zamestnani@cetecho.cz

Cetecho s.r.o.
Kateřina Stejskalová
zamestnani@cetecho.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  222045696