Shade

Agentka.cz Olomouc  Šéfkuchař - Head Chef

Šéfkuchař - Head Chef

17.05.2014

Společnost HOTEL U PARKU, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Šéfkuchař - Head Chef v lokalitě Olomouc.

Zaměstnavatel HOTEL U PARKU, s.r.o.
Adresa pracoviště Wolkerova 1197
779 00 Olomouc
GEO: 49.5874086, 17.2432768
Úvazek plný, pružná pracovní doba
Plat 28 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi šéfkuchař podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Hotel ibis Olomouc Centre hledá pro svůj exkluzivní Restaurant Oliva se středomořským konceptem ambiciózního a motivovaného kandidáta na pozici šéfkuchař/ka - Head Chef (www.restaurantoliva.cz). Restaurace nabízí italskou a francouzskou zážitkovou kuchyni připravovanou výhradně z čerstvých surovin, pravidelně se účastní prestižního Grand Restaurant Festivalu.

Náplň práce:
- Organizace, dohled a kontrola nad veškerými procesy spojenými s přípravou a distribucí jídla v hotelové restauraci, s cílem poskytnout nejvyšší možnou úroveň poskytovaných služeb
- Sestavování nových jídelních lístků a nabídek, příprava individuálních nabídek dle přání hostů
- Implementace a dodržování standardů hotelového řetězce Accor
- Analýza a optimalizace nákladů na suroviny, optimalizace všech nákladů na provoz kuchyně
- Plánování zásobování dle aktuálních potřeb, měsíční inventarizace stavu zásob
- Zaručení dodržování hygienických a bezpečnostních standardů celou kuchyni
- Vedení, zaškolování, motivace a koordinace našeho týmu zaměstnanců kuchyně, vytváření a udržování dobré pracovní atmosféry
- Udržování a rozvíjení dobrých vztahů s hosty i dodavateli

Profil kandidáta:
- Praxe a úspěšné působení na podobné pozici
- Kreativní a aktivní přístup k práci
- Schopnost rozhodovat se rychle a adekvátně
- Spolehlivý, metodický a organizovaný přístup k práci
- Schopnost sdílet informace, instrukce a znalosti
- Schopnost vytvořit a udržet motivaci celého týmu
- Zaměření na kvalitu poskytovaných služeb
- Dobrá znalost angličtiny výhodou
- Zkušenost z hotelnictví výhodou
- Uživatelská znalost práce na počítači

Nabízíme:
- Zajímavou a zodpovědnou pozici
- Trénink a možnost osobního rozvoje
- Perspektivu uplatnění v mezinárodním měřítku
- Atraktivní platové ohodnocení (v závislosti na zkušenostech a předchozí praxi)

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím Váš životopis POUZE na e-mail H8248-GM@accor.com (kontaktní osoba: Philipp Meister, generální manažer).

již byla obsazena."

ID nabídky:  222669312