Shade

Agentka.cz Náchod  Pracovník/pracovnice údržby

Pracovník/pracovnice údržby

17.05.2014

Společnost HRONOVSKÝ s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Pracovník/pracovnice údržby v lokalitě Náchod.

Zaměstnavatel HRONOVSKÝ s.r.o.
Adresa pracoviště Za Továrnou 1099
547 01 Náchod
GEO: 50.4209577, 16.1667451
Úvazek plný, pružná pracovní doba
Plat 15 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Pracovní poměr na dobu určitou (půl roku s 3 měsíční zkušební dobou) s možností prodloužení. Nástup dle dohody.
Náplň práce: provádění údržby a oprav zařízení, strojů, vybavení a objektů v majetku firmy, výroba a úpravy zařízení a pomocných přípravků,…
Požadujeme: min. vzdělání střední odborné - vyučení v technickém oboru, řidičský průkaz sk. B, zkoušky sváření CO2 a elektrika podmínkou, znalost Vyhlášky 50/1978 Sb. výhodou, samostatné a tvůrčí myšlení, zodpovědnost, manuální zručnost, praxe 2 roky v oblasti údržby výhodou.
Nabízíme: příspěvek na stravování, mobilní telefon.
Kontakt e-mailem: personal@hronovsky.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  224716032