Agentka.cz Ostrava  Účetní se zaměřením na banku a platební styk

Účetní se zaměřením na banku a platební styk

17.05.2014

Společnost I-ZONE CZECH s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Účetní se zaměřením na banku a platební styk v lokalitě Ostrava.

Zaměstnavatel I-ZONE CZECH s.r.o.
Adresa pracoviště Na Rovince 912
720 00 Ostrava
GEO: 49.7693027, 18.2681925
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 15 490 až 20 590 Kč
Nabízený plat je pro profesi účetní podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Životopisy zasílejte v českém i anglickém jazyce na e-mail: navratilova.jana@swhitech.cz

Očekáváme:
- SŠ ekonomického směru podmínkou;
- VŠ vzdělání příp. praxe výhodou;
- Řidičský průkaz sk. B výhodou;
- Smlouva na dobu určitou 3 let - zástup za mateřskou
- Orientace v daňových a účetních zákonech;
- Znalost účetního systému Helios Orange výhodou;
- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni;
- Znalost práce na PC (MS Office, výborná znalost Excel výhodou);
- Samostatnost, pečlivost, důslednost, flexibilitu, schopnost práce pod tlakem;

Náplň práce:
- Zadávání a kontrola bezhotovostních plateb (zahraniční, tuzemské) včetně účtování
- Vedení pokladny včetně účtování
- Výběry hotovosti
- Vyplácení mezd v hotovosti
- Zpracování podkladů k DPH, zejména celních dokumentů
- Agenda spojená s účtováním a kalkulací služeb společnosti
- Zpracování finančních reportů, přehled denních pohybů bankovních účtů a pokladny
- Administrativní práce finančního oddělení;

Další podrobnosti:
- Nabízíme práci v mezinárodním prostředí;
- Školení, profesní rozvoj a kariérní růst;
- Měsíční bonusy až do výše 4.000,- Kč., stravenky, 13.mzdy;
- Věrnostní příspěvky na penzijní připojištění;

již byla obsazena."

ID nabídky:  224920576