Shade

Agentka.cz Vysočina  Facility manager - green field project

Facility manager - green field project

17.05.2014

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Facility manager - green field project v lokalitě Vysočina.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Vysočina
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 60 000 až 90 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manager průměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Máte zkušenosti s facility managementem a chcete se podílet na rozjezdu velkého projektu na Vysočině? Pak tu máme velmi zajímavou příležitost právě pro Vás!

Vaším úkolem bude:
- zaštítit výstavbu nové výrobní haly zahraničního investora
- průběžně rozšiřovat skladovací a výrobní prostory
- komunikovat s dodavateli, stavebními firmami a investorem
- zodpovídat za budget a zajistit efektivní vynaložení prostředků
- po ukončení všech fází výstavby pečovat o objekty a podílet se na dalším rozvoji společnosti v ČR

POŽADAVKY
Ideální kandidát by měl splňovat:

- SŠ/VŠ vzdělání (ekonomické, stavební)
- výborná znalost AJ
- dlouholeté zkušenosti s facility managementem
- zkušenosti s jednáním s dodavateli, stavebními firmami
- ideální je zkušenost s green field projektem
- vyjednávací schopnosti, samostatnost
- MS Office
- ŘP sk. B, flexibilita

již byla obsazena."

ID nabídky:  224948736