Agentka.cz Otrokovice  Obchodní zástupci pro prodej hutního materiálu

Obchodní zástupci pro prodej hutního materiálu

21.05.2014

Společnost HESCO, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obchodní zástupci pro prodej hutního materiálu v lokalitě Otrokovice.

Zaměstnavatel HESCO, s.r.o.
Adresa pracoviště tř. Tomáše Bati 1616
765 02 Otrokovice
GEO: 49.2225512, 17.5222363
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 16 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obchodní zástupci podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Požadavky: ÚSV s maturitou, NJ podmínkou, komunikativnost, časová flexibilita, ŘP sk. "B", praxe v daném sektoru min. 3 roky, znalost práce na PC, MS Office, Word, Excel na vysoké uživatelské úrovni
Náplň práce: prodej hutního materiálu, vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající zajišťování kompletního servisu ve prospěch společnosti, zpracování potřebné dokumentace, reporting, analýzy, prodeje, sledování konkurence a monitoringu trhu
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail.

již byla obsazena."

ID nabídky:  225201920

Další nabídky práce společnosti HESCO, s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Otrokovice »