Shade

Agentka.cz Svitavy  Administrativní pracovník

Administrativní pracovník

31.05.2014

Společnost PAPERA s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Administrativní pracovník v lokalitě Svitavy.

Zaměstnavatel PAPERA s.r.o.
Adresa pracoviště Hálkova 2217
568 02 Svitavy
GEO: 49.7522325, 16.4560322
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 14 500 Kč
Nabízený plat je pro profesi administrativní pracovník podprůměrný
Vzdělání ÚSV

Česká dynamicky se rozvíjející společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici administrativní pracovník, který s námi půjde společnou cestou k cíli stát se jedničkou na českém a slovenském trhu v oblasti dodávek kancelářských potřeb a hygieny.

Pracovní náplň:
komunikace se zákazníkem a dodavatelem,
příjem a zpracování objednávek,
fakturace a zaúčtování dokladů,
zpracovávání telefonických, písemných a e-mailových požadavků od zákazníků,
příprava reportů a analýz pro obchodní oddělení,
kontrola a revize obchodních podmínek,
zpracovávání výběrových řízení.

Požadujeme:
min. středoškolské vzdělání s maturitou,
finanční gramotnost,
znalosti práce na PC, MS Office, výhodou: Money, Pohoda,
vysoké pracovní nasazení, spolehlivost a pečlivost,
výborné komunikační dovednosti,
kreativní a logické myšlení,
samostatnost a aktivní přístup
odolnost vůči stresu
organizační schopnosti.

Naše nabídka:
samostatná a odpovědná práce s možností seberealizace,
zázemí úspěšné české společnosti,
profesní růst,
motivující finanční ohodnocení.

Své písemné nabídky s připojeným životopisem zasílejte na e-mail personalni@papera.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  226562816