Shade

Agentka.cz Liberec  Business assistant

Business assistant

21.06.2014

Společnost phoneLEVEL.eu GSM s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Business assistant v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel phoneLEVEL.eu GSM s.r.o.
Adresa pracoviště Americká 890
460 07 Liberec
GEO: 50.7584941, 15.0354586
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 15 000 až 23 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Němčina - Aktivní
Práce s PC

Další informace

Ihre Aufgabe:
- Verwaltung von anvertrauten Angeboten im E-Shop und anderen Online-Kanälen, die vor allem für den deutschprachigen Kunden gedacht sind
- Verwaltung von grafischen Unterlagen von Groß-und auch Einzelhandel Sortiment
- Überprüfung und Bearbeitung von Angaben des anvertrauten Sortiments
- Kundenservice für deutschschprachige Käufer
Náplň práce:
- Správa svěřených nabídek na e-shopu a dalších online kanálech zejména pro německy mluvící klientelu.
- Správa grafických podkladů k velkoobchodnímu i maloobchodnímu sortimentu.
- Kontrola a úprava informací o produktech.
- Zákaznická podpora pro německy mluvící zákazníky.

Welche Anforderungen sollten Sie idealerweise mitbringen:
- Mindestens Mittelschulabschluss mit Abitur
- Begeisterung mit Ihre Arbeit zu leben und Bereitschaft neues zu erlernen
- Erfahrungen mit E-Shop Verkauf
- Grafikfähigkeiten - Fotobearbeitung
- Blankes Strafregister
- Freundliches Auftreten und guter Umgang mit Kunden
- Reibungslose Kommunikation in Deutsch
- Computerkenntnisse (Mac OS Vorteil).
Požadujeme:
- Minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitou.
- Odhodlání žít svou prací a učit se novým věcem.
- Zkušenosti s prodejem přes e-shop.
- Schopnost práce s grafikou - úprava fotografií.
- Čistý trestní rejstřík.
- Příjemné vystupování a schopnost jednat se zákazníky.
- Bezproblémová komunikace v němčině.
- Uživatelská znalost práce na PC (Mac OS výhodou).

Wir bieten Ihnen:
- Anfang ab sofort oder nach Vereinbarung
- Angenehmes Arbeitsumfeld und junges Arbeitsteam
- Unterstützung von Weiterbildung und Berufsentwicklung
- Finanzielle Bewertung entsprechend Ihren Erfahrung und Ihrem Arbeitseinsatz
Nabízíme:
- Nástup možný ihned.
- Příjemné pracovní prostředí a pozitivní firemní kulturu.
- Podporu vzdělávání a dalšího rozvoje.
- Finanční ohodnocení přiměřené zkušenostem a pracovnímu nasazení.

Wenn Sie interessiert sind, senden Sie bitte Ihr Motivationschreiben und Ihr Lebenslauf an diese Adresse: job@phonelevel.eu
Berichten Sie uns vor allem über Erfahrungen.
Kontaktperson: Martin Chytil

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete motivační dopis zaměřený zejména na Vaše zkušenosti a strukturovaný životopis na adresu job@phonelevel.eu.
Kontaktní osoba: Martin Chytil

již byla obsazena."

ID nabídky:  229229824