Agentka.cz Plzeň  Samostatný obchodní specialista - komodita kabely

Samostatný obchodní specialista - komodita kabely

02.04.2015

Pracovní agentura Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Samostatný obchodní specialista - komodita kabely v lokalitě Plzeň.

Agentura Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.
Další nabídky této agentury »
Adresa Plánská 416
301 00 Plzeň
GEO: 49.7536096, 13.3814019
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 30 000 až 50 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Otevíráme perspektivní kariérní příležitost v nadnárodní výrobní elektrotechnické společnosti se sídlem ve Zlínském kraji, na pozici samostatného obchodníka pro Západní a Jižní Čechy.

VÁŠ PROFIL:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- alespoň kratší zkušenost na obchodní pozici
- schopnost převzetí zodpovědnosti za obchodní případy ve svěřeném regionu
- výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
- flexibilita, obchodní duch, samostatnost, orientace na výsledek
- alespoň základní znalost AJ
- řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat.

NÁPLŇ PRÁCE:
- péče o stávající zákazníky (výrobní společnosti, společnosti instalující datové kabely, aj.)
- aktivní vyhledávání nových zákazníků
- vedení obchodních jednání
- tvorba cenových nabídek a kalkulací
- zaškolení na centrále společnosti, poté home office.

NABÍZÍME:
- uplatnění ve společnosti s velmi silnou pozicí na trhu
- možnost plánovat si svůj čas - práce v režimu home office
- variabilní systém benefitů
- další vzdělávání
- možnost kariérního růstu
- služební automobil i k soukromému použití, notebook, mobilní telefon.

Zájemci splňující požadavky, prosím zašlete životopis na e-mailovou adresu nemeckova@perasperagroup.cz.

již byla obsazena."

ID nabídky:  232337920