Agentka.cz Vysoké Mýto  Konzultant na nově otevíraném obchodním místě

Konzultant na nově otevíraném obchodním místě

05.08.2014

Společnost Česká pojišťovna hledá nové zaměstnance na pozici Konzultant na nově otevíraném obchodním místě v lokalitě Vysoké Mýto.

Zaměstnavatel Česká pojišťovna
Adresa pracoviště Náměstí Přemysla Otakara II 90
56601 Vysoké Mýto
GEO: 49.9535714, 16.1620043
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi konzultant podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Česká pojišťovna, člen skupiny Generali PPF Holding, hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Konzultant na obchodním místě.

Náplň práce

* Péče o stávající klientelu
* Poradenství v oblasti finančních a pojistných produktů
* Sestavování obchodních nabídek
* Odpovědnost za komplexní obsluhu klienta
* Vyhledávání nových obchodních příležitostí

Očekáváme:

* Min. SŠ vzdělání ukončené maturitou
* Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
* Uživatelskou znalost práce na PC
* Řidičský průkaz sk. B a možnost použití vlastního vozidla
* Ochotu spolupracovat na základě registrace u ČNB
* Obchodní zkušenosti v oboru pojišťovnictví výhodou

Nabízíme:

* Fixní podporu po dobu adaptace nad rámec odměn až ve výši 129 000,-
* Odměňování na základě provizního systému
* Komplexní systém vzdělávání a tréninku
* Kancelářské zázemí v prostorách obchodního místa a v budově České pojišťovny
* Široké portfolio kvalitních produktů nejsilnější pojišťovny na trhu a jejich dceřiných společností

Doplňující informace:

* pracoviště: Choceň, Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí
* nástup: 1. 9. 2014

Líbí se Vám naše nabídka? Dejte nám o sobě vědět! Zašlete nám strukturovaný životopis v českém jazyce a průvodní dopis nejpozději do 18. 8. 2014.

Těšíme se na setkání s Vámi ve výběrovém řízení.

Své životopisy prosím posílejte na petr.vilimek@ceskapojistovna.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  234294528