Shade

Agentka.cz Ostrava  Obchodní ředitel

Obchodní ředitel

07.08.2014

Společnost F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Obchodní ředitel v lokalitě Ostrava.

Zaměstnavatel F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s.
Adresa pracoviště Vítkovická 1994
702 00 Ostrava
GEO: 49.8283678, 18.2783445
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 30 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Další informace

Pracovní náplň :
" Péče o stávající klienty
" Vedení obchodního týmu
" Aktivní vyhledávání nových zákazníků
" Vypracování nabídek, návrhů smluv, zpracování podkladů pro výběrová řízení
" Realizace marketingových aktivit společnosti
" Práce s vnitropodnikovým informačním systémem
" Pravidelné reportování vedení společnosti
Požadujeme :
" Vysokoškolské vzdělání
" Zkušenosti s vedením týmu
" Praxe v obchodní činnosti min. 5 let
" Prokazatelné znalosti z oblasti ochrany informací, fyzické ochrany nebo ochrany UI
" Uživatelskou znalost práce na počítači (OUTLOCK, WORD, EXCEL, POWERPOINT, INTERNET)
" Iniciativu samostatnost a zodpovědnost
" Kultivované vystupování a zdvořilé jednání s klienty
" Výbornou znalost českého jazyka
" Trestní bezúhonnost - čistý trestní rejstřík
" Ochotu stále se vzdělávat
" Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
" Časovou flexibilitu a ochotu cestovat
Výhodou :
" Znalost anglického jazyka
" Držitel osvědčení NBÚ
" Prokazatelné úspěšné absolvování kurzu obchodních dovedností v posledních 2 letech
Nabízíme odpovídající platové ohodnocení, provize za uskutečněné obchodní případy, flexibilní pracovní dobu, práci ve stabilní dynamicky se rozvíjející společnosti, prostor pro seberealizaci a další vzdělávání, mobilní telefon, notebook.

PP na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení.

Svoje CV a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu : fscsekretariat@fsc-ov.cz
Upozorňujeme na skutečnost, že budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří splní výše uvedené požadavky.

již byla obsazena."

ID nabídky:  234458624