Agentka.cz Šumperk  Mechanik opravář k.v.(obsluha lisu CDR 500)

Mechanik opravář k.v.(obsluha lisu CDR 500)

06.11.2014

Společnost Pars nova a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Mechanik opravář k.v.(obsluha lisu CDR 500) v lokalitě Šumperk.

Zaměstnavatel Pars nova a.s.
Adresa pracoviště Žerotínova 1833
787 01 Šumperk
GEO: 49.9553483, 16.9767277
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 14 500 Kč
Nabízený plat je pro profesi mechanik podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Pracovní náplň:
-demontáž, montáž a rekonstrukce jednotlivých dílů kolejových vozidel
-zámečnické práce
-opravy vadných dílů
-zhotovování náhradních dílů
-znalost obsluhy lisu CDR 500 výhodou

Požadujeme:
-požadované vzdělání: vyučen mechanik-opravář, zámečník nebo platné osvědčení z profesní kvalifikace dle NSK (Národní soustava kvalifikací)
-praxe v oboru nebo příbuzném oboru výhodou
-manuální zručnost, odpovědný přístup k práci
-schopnost pracovat samostatně dle výkresové dokumentace

Nabízíme:
-zázemí stabilní a prosperující firmy
-odpovídající finanční ohodnocení
-možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání
-týden dovolené nad rámec zákona
-dotované stravování v prostorách společnosti
-zaměstnanecké benefity
-nástup ihned nebo dle dohody

Kontakt:
Pars nova a.s.
Marcela Jedličková
Žerotínova 1833/56, 787 01 Šumperk, Česká republika
E-mail: marcela.jedlickova@skoda.cz
tel.: 583 365 573

již byla obsazena."

ID nabídky:  236548352