Shade

Agentka.cz Přelouč  Administrátor/ka webových stránek

Administrátor/ka webových stránek

16.09.2014

Společnost Lukáš Krása hledá nové zaměstnance na pozici Administrátor/ka webových stránek v lokalitě Přelouč.

Zaměstnavatel Lukáš Krása
Adresa pracoviště Pardubická 1734
535 01 Přelouč
GEO: 50.0398475, 15.5603127
Úvazek zkrácený, jednosměnný provoz
Plat 13 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi administrátor podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Pracovní náplň: Správa e-shopu
Požadujeme znalosti MS Office (Word, Excel,PowerPoint,Internet).
Spolehlivost, samostatnost, grafické znalosti výhodou

již byla obsazena."

ID nabídky:  239446528

Další nabídky práce společnosti Lukáš Krása

Další nabídky práce v lokalitě Přelouč »