Shade

Agentka.cz Ostrava  Uklízeč/ka - ozz, ozp

Uklízeč/ka - ozz, ozp

26.02.2015

Společnost VKUS-BUSTAN s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Uklízeč/ka - ozz, ozp v lokalitě Ostrava.

Zaměstnavatel VKUS-BUSTAN s.r.o.
Adresa pracoviště Ostrava
GEO: 49.841272, 18.290248
Úvazek zkrácený, jednosměnný provoz
Plat 4 300 až 9 200 Kč
Nabízený plat je pro profesi uklízeč podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

Náplň práce
- úklid kancelářských prostor a příslušenství, práce s běžnými úklidovými prostředky a vybavením.
- práci je možno vykonávat ve všední dny (po-pá) nebo o víkendu (so-ne)
- pracovní podmínky jsou vhodné také pro OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM

Požadujeme: zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, schopnost práce v kolektivu, čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
- pracovní úvazek 7,5 hod; 4 hod
- ranní nebo odpolední směny
- pravidelné měsíční prémie (dle pracoviště)
- příspěvek na rehabilitace a ozdravné pobyty pro děti
- práci pro stabilního zaměstnavatele

Pracoviště: Ostrava Poruba, Ostrava Zábřeh, Moravská Ostrava
Mzda: od 4 300 Kč do 9 200 Kč

Vhodné zvlášť pro OZZ, popř. ID.

Kontakt pouze telefonicky nebo e-mailem.
Bc. Petra Skoumalová, tel.: 725 466 606, e-mail: petra.skoumalova@vkus-bustan.cz
Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.

již byla obsazena."

ID nabídky:  258788352